Skelbiamas prof. Leonido Donskio ir dr. Eugenijos Gentvilo vardinių premijų konkursas

Trečius mokslo metus iš eilės VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ rengia šios organizacijos steigėjų prof. Leonido Donskio ir dr. Eugenijos Gentvilo vardinių premijų konkursą geriausius bakalauro ir magistro darbus apgynusiems Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Per dvejus gyvavimo metus į konkursą įsijungė visi pagrindiniai Lietuvos universitetai, pateikdami sėkmingai apgintus baigiamuosius bakalauro ir magistro darbus.

Tęsdami prof. Leonido Donskio ir dr. Eugenijos Gentvilo vardinių premijų konkurso tradiciją šiais metais vėl norime pakviesti Jus teikti darbus 2011-2012 mokslo metų konkursui.

Premijos ir baigiamųjų darbų teminės sritys:

  • 1000 Lt. Leonido Donskio vardo premija bakalauro darbą apsigynusiam studentui (-ei). Teminės sritys: socialinė ir politinė teorija, diplomatija, liberalizmo idėjų istorija.
  • 2000 Lt. Leonido Donskio vardo premija magistro darbą apsigynusiam studentui (-ei). Teminės sritys: socialinė ir politinė teorija, diplomatija, liberalizmo idėjų istorija.
  • 1000 Lt. Eugenijaus Gentvilo vardo premija bakalauro darbą apsigynusiam studentui (-ei). Teminės sritys: savivalda, regionų plėtros studijos, Lietuvos vietos politikos analizė.
  • 2000 Lt. Eugenijaus Gentvilo vardo premija magistro darbą apsigynusiam studentui (-ei). Teminės sritys: savivalda, regionų plėtros studijos, Lietuvos vietos politikos analizė.

Kreipiamės į Jus, kviesdami ir prašydami informuoti savo akademinę bendruomenę apie šią iniciatyvą, paraginti studentus rinktis baigiamųjų darbų temas iš šių sričių, jei temos jau yra pasirinktos ir giminingos – daugiau dėmesio rengiant darbus skirti minėtajai problematikai. Iki 2012 metų birželio 18 dienos lauksime premijoms gauti siūlomų bakalauro ir magistro baigiamųjų darbų (elektroniniame formate) kartu su baigiamųjų darbų gynimo komisijos rekomendacija. 

Tikimės Jūsų bendradarbiavimo įgyvendinant šį projektą!

Parašykite komentarą