I pradžia

I pradžia Parašykite mums
 
 •   Veikla
 • Veiklos ataskaitos
 • Kontaktai
 • Mąstytojai
 • Mintys
 •  
  VEIKLOS ATASKAITOS
  1
  Siųsti draugui Dalintis Tweeter Dalintis Facebook

  Pateikiame Jums organizacijos "Atvira visuomenė ir jos draugai" veiklos ataskaitas, kuriose kviečiame susipažinti su mūsų pačių bei kitų organizacijų vykdytais projektais, kuriuos parėmėme finansiškai, mūsų steigėjų ir narių vizitais į įvairias šalis, vykdant organizacijos veiklą, bei pasiekimais, kurie mus skatina ateityje dar labiau pasitempti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

  Į viršų
  2011-03-17
  Veiklos ataskaita už 2010 metus

  Pateikiame Jums organizacijos „Atvira visuomenė ir jos draugai“ 2010 m. veiklos ataskaitą, kurioje kviečiame susipažinti su mūsų pačių bei kitų organizacijų vykdytais projektais, kuriuos parėmėme finansiškai, mūsų steigėjų ir narių vizitais į įvairias šalis, vykdant organizacijos veiklą, bei pasiekimais, kurie mus skatina ateityje dar labiau pasitempti ir siekti užsibrėžtų tikslų. 2010-ieji organizacijai „Atvira visuomenė ir jos draugai“ buvo laimėjimų ir naujų iniciatyvų  metai, o vykdyta veikla įrodo, kad aktyvios ir liberalios pilietinės visuomenės kūrimo darbai yra neatsiejama mūsų veiklos sritis. (Plačiau...)

  2010-03-15
  Veiklos ataskaita už 2009 metus

  Pateikiame Jums organizacijos "Atvira visuomenė ir jos draugai" 2009 m. veiklos ataskaitą, kurioje kviečiame susipažinti su mūsų pačių bei kitų organizacijų vykdytais projektais, kuriuos parėmėme finansiškai, mūsų steigėjų ir narių vizitais į įvairias šalis, vykdant organizacijos veiklą, bei pasiekimais, kurie mus skatina ateityje dar labiau pasitempti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Galime drąsiai teigti, kad nors 2009 metai įeis į istoriją kaip krizės bei sustojusios veiklos metai, tačiau to nebūtų galima pasakyti apie organizaciją VšĮ "Atvira visuomenė ir jos draugai". 2009-ieji mums buvo inovacijų ir pasiekimų metai, o vykdyta veikla įrodo, kad švietėjiški darbai yra neatsiejama mūsų veiklos sritis.

  (Plačiau...)

  << 1 >>  Viešoji įstaiga "Atvira
  visuomenė ir jos draugai"
  Į.k. 3001 16762
  Liepų g. 49, 92191 Klaipėda
  Tel./ faks. (8~46) 251 000
  El. p.: 
  info@atviravisuomene.lt
  Atsiskaitomoji sąskaita
  Nr. LT28 7044 0600 0493 4566
  AB SEB bankas banko kodas 70440
  Jau  vien  tai,  kad  tu  šiandien gyveni, rodo kapitalizmo pranašumą nepriklausomai nuo to, kaip tu vertini savo gyvenimą
  Liudwig won Mises
  ELF

  Sprendimas: Intesp@