I pradžia

I pradžia Parašykite mums
 
 •   Veikla
 • Veiklos ataskaitos
 • Kontaktai
 • Mąstytojai
 • Mintys
 •  
  VEIKLA
  1
  Siųsti draugui Dalintis Tweeter Dalintis Facebook

  VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ – nuolatos pasinėrusi į liberalių idėjų paieškas bei jų įgyvendinimą. Siekdami savo tikslų, inicijuojame tyrimus reikšmingais visuomeniniais, politiniais, socialiniais klausimais, kuriame reformų koncepcijas, organizuojame konferencijas, diskusijas ir viešas paskaitas visuomenei, atliekame sociologines apklausas, remiame akademinę literatūrą.

  Švietėjiški darbai yra neatsiejama „Atviros visuomenės ir jos draugų“ veiklos sritis. Tam, kad mūsų skleidžiamos idėjos taptų Lietuvos visuomenės gyvenimo dalimi, 2006 metais rėmėme kassavaitinę televizijos laidą apie politines ir socialines aktualijas "Balticum TV" televizijoje, o 2007 - VšĮ "Studija be pykčio" veiklą. Kiekvienais metais prisidedame prie bent vienos politinės konferencijos akademinei bendruomenei organizavimo. Palaikome ir aktyviai remiame įvairių visuomeninių organizacijų projektus ir veiklas, remiame knygų leidybą.

  Savo veiklos dėka esame užmezgę stiprius ryšius su akademine visuomene, žurnalistais, politikais, įvairiomis bendruomenėmis ir jaunimo organizacijomis.

  Tapkite mūsų draugais ir prisijunkite prie atviros visuomenės skleidžiamų vertybių.

  Į viršų
  Viešoji įstaiga "Atvira
  visuomenė ir jos draugai"
  Į.k. 3001 16762
  Liepų g. 49, 92191 Klaipėda
  Tel./ faks. (8~46) 251 000
  El. p.: 
  info@atviravisuomene.lt
  Atsiskaitomoji sąskaita
  Nr. LT28 7044 0600 0493 4566
  AB SEB bankas banko kodas 70440
  Kiekvieno individo nuomonė vedą į visuomenės pažangą....
  J.S.Mill
  ELF

  Sprendimas: Intesp@