I pradžia

I pradžia Parašykite mums
 
 •   Veikla
 • Veiklos ataskaitos
 • Kontaktai
 • Mąstytojai
 • Mintys
 •  
  2011-07-26
  E-akademija skelbia naujus mokslo metus

  VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ rengiamas virtualių seminarų projektas E-akademija ateinančius mokslo metus pasitinka išaugęs ir pasirengęs dirbti tikru akademiniu ciklu – semestrais. Pirmąjį semestrą – nuo rugsėjo iki didžiųjų metų švenčių – jau suplanuoti trys skirtingi virtualūs seminarai, į kuriuos registruotis galima visą rugpjūtį. (Plačiau...)

  2011-03-29
  Startavo ketvirtoji e-Akademija

  Kovo 28-ąją prasidėjo jau ketvirtasis e-Akademijos seminaras „Apie liberalizmą visiškai atvirai“. Kaskart vis daugiau dalyvių sulaukiantis seminaras, vykstantis išimtinai vien virtualioje erdvėje, adresu www. e-akademija.lt, ir vėl pakvietė visus, besidominčius liberalia mintimi, gilinti savo žinias, diskutuoti bei laimėti pažintinę kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje. (Plačiau...)

  2010-11-26
  Regionalizmas Lietuvoje: ar tikrai nenorime ir nemokame būti savarankiškesni? Konferencijos „Regionalizmas Lietuvoje ir Klaipėdos vizija“ apžvalga


  Kodėl regioninė reforma Lietuvoje taip ir nesugebėjo pasukti decentralizacijos linkme? Ką reikia daryti, kad situacija Lietuvoje, tapusioje unikalia unitarinio tipo valstybe, pasikeistų? Ar Lietuvoje ir Klaipėdoje egzistuoja poreikis regionalizacijos procesams? Šiais klausimais buvo diskutuojama penktadienį, lapkričio 26-ąją, VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ kartu su Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultetu surengtoje konferencijoje „Regionalizmas Lietuvoje ir Klaipėdos vizija“. Konferencija surengta Europos Parlamento liberalų politinės frakcijos, Liberalų ir demokratų aljanso „Už Europą“, lėšomis. (Plačiau...)

  << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>  Viešoji įstaiga "Atvira
  visuomenė ir jos draugai"
  Į.k. 3001 16762
  Liepų g. 49, 92191 Klaipėda
  Tel./ faks. (8~46) 251 000
  El. p.: 
  info@atviravisuomene.lt
  Atsiskaitomoji sąskaita
  Nr. LT28 7044 0600 0493 4566
  AB SEB bankas banko kodas 70440
  Tie, kurie netiki teorija, gali pasiremti geografija: ekonomiškai laisviausios šalys gyvena pastebimai geriau už varžančias ekonominę laisvę
  Remigijus Šimašius
  ELF

  Sprendimas: Intesp@