I pradžia

I pradžia Parašykite mums
 
 •   Veikla
 • Veiklos ataskaitos
 • Kontaktai
 • Mąstytojai
 • Mintys
 •  
  2010-03-02
  Kviečiame dalyvauti konkurse moksleiviams „REAL fake“

  Siekdami didinti piliečių sąmoningumą, kovojant su klastotėmis ir piratavimu, Europos Komisija bei Europos Parlamento nariai kviečia visas ES šalių mokyklas dalyvauti konkurse „REAL fake“ („TIKRA klastotė“).

  Nors problemos, susijusios su klastotėmis bei piratavimu ES šalyse vis auga, visuomenės sąmoningumas jų atžvilgiu tebėra žemas. Konkurso iniciatorių nuomone, sprendžiant šias problemas, būtina didelį dėmesį skirti vaikams, kurie jauname amžiuje neretai suviliojami pirkti bei naudotis klastotėmis.
  (Plačiau...)

  2010-01-25
  Įsteigtos Leonido Donskio ir Eugenijaus Gentvilo vardo premijos geriausiems studentų darbams

  VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ įsteigė Leonido Donskio ir  Eugenijaus Gentvilo premijas geriausius baigiamuosius darbus šiais mokslo metais apgynusiems studentams. Savo švietėjišką veiklą tęsdama bei pastarąjį projektą inicijuojanti „Atvira visuomenė ir jos draugai“ siekia, kad L. Donskio ir E. Gentvilo vardo premijos paskatintų studentus gilintis į tiek teorinėje, tiek praktinėje plotmėje svarbias temines sritis. (Plačiau...)

  2009-11-04
  Gyventojų politiniam aktyvumui skatinti – novatoriškas projektas

  Nors Lietuvoje vis dar dominuoja tradiciniai informavimo apie rinkiminę kampaniją kanalai, apsisprendimo dalyvauti rinkimuose motyvai bei kandidato pasirinkimo kriterijai, stebima tendencija, kad pastaraisiais metais ženkliai išaugo interneto, kaip informacijos kanalo bei diskusijos platformos, populiarumas.  Susidomėjimo sulaukė ir virtualioje erdvėje pirmą kartą įvykdytas politinės edukacijos projektas. (Plačiau...)

  << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>  Viešoji įstaiga "Atvira
  visuomenė ir jos draugai"
  Į.k. 3001 16762
  Liepų g. 49, 92191 Klaipėda
  Tel./ faks. (8~46) 251 000
  El. p.: 
  info@atviravisuomene.lt
  Atsiskaitomoji sąskaita
  Nr. LT28 7044 0600 0493 4566
  AB SEB bankas banko kodas 70440
  Vienas iš laisvės aspektų yra laisvė būti tuo, kas esi ir kuo nori būti  
  Leonidas Donskis
  ELF

  Sprendimas: Intesp@