I pradžia

I pradžia Parašykite mums
 
 •   Veikla
 • Veiklos ataskaitos
 • Kontaktai
 • Mąstytojai
 • Mintys
 •  
  2010-10-01
  Europos liberalų forumo valdybos nariu išrinktas dr. Eugenijus Gentvilas

  Spalio 1-ąją Briuselyje vykusiame Europos Liberalų Fondo (ELF) visuotiniame narių susirinkime vienu iš penkių ELF valdybos narių buvo išrinktas dr. Eugenijus Gentvilas – VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ ilgametis jos rėmėjas. (Plačiau...)

  2010-09-30
  L. Donskis ir J. Choromanskytė dalyvavo ELF konferencijoje Lisabonoje

  Rugsėjo 27-ąją Europos Parlamento narys Leonidas Donskis bei jo biuro vadovė Jurgita Choromanskytė dalyvavo Lisabonoje vykusioje Europos liberalų forumo (ELF)  konferencijoje „Žmogaus teisės kovos su terorizmu kontekste“. Konferencijoje tarp kitų europarlamentarų, buvusių Jungtinių Tautų ekspertų bei žmogaus teisių apsaugos specialistų pranešimą skaitė ir Leonidas Donskis. (Plačiau...)

  2010-09-24
  Kviečiame dalyvauti e-Akademijos seminare „Apie liberalizmą visiškai atvirai“

  Apie ką šis seminaras? – e-Akademijoje jūs susipažinsite su liberalizmo ideologijos istorija, mąstytojais ir jų darbais; kartu su bendraminčiais nagrinėsite straipsnius ir knygų ištraukas bei diskutuosite forumuose įvairiomis temomis; atrasite ir suprasite pagrindines liberalizmo koncepcijas, vertybes bei principus; suvoksite liberalizmo problematiką  bei išskirtinumą šiandienos Lietuvoje; susipažinsite su įdomiais žmonėmis ir gerai praleisite laiką. (Plačiau...)

  << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>  Viešoji įstaiga "Atvira
  visuomenė ir jos draugai"
  Į.k. 3001 16762
  Liepų g. 49, 92191 Klaipėda
  Tel./ faks. (8~46) 251 000
  El. p.: 
  info@atviravisuomene.lt
  Atsiskaitomoji sąskaita
  Nr. LT28 7044 0600 0493 4566
  AB SEB bankas banko kodas 70440
  Žmogaus teisių pažeidimai socialinėje tikrovėje visada baigiasi dalies kito žmogaus laisvės atėmimu arba neleidimu jam būti žmogumi taip, kaip jis šito nori. Pažeisdami kito žmogaus teises, mes atimame dalį svetimo orumo, išdidumo, laisvės ir savęs realizavimo galimybių. Kitaip tariant, mes naikiname svetimą gyvenimą, nors kartais mus lydi šventas įsitikinimas, kad mes šitą darome to paties žmogaus, bendro gėrio ir pažangos vardan
  Leonidas Donskis
  ELF

  Sprendimas: Intesp@