L.Donskio ir E.Gentvilo premijų konkurso laimėtojai – jau aiškūs

Lietuvos universitetuose bei aukštosiose mokykloje pasibaigus baigiamųjų darbų gynimo maratonui, baigėsi ir trečius metus iš eilės VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ organizuojamas prof. Leonido Donskio bei dr. Eugenijaus Gentvilo vardo premijų konkursas. Šiais metais konkursui darbus pateikė studijas bebaigiantys Vilniaus, Vytauto Didžiojo, Klaipėdos ir Šiaulių universitetų studentai. O piniginės premijos už geriausius baigiamuosius bakalauro bei magistro darbus atiteko Vytauto Didžiojo bei Klaipėdos universitetų studentams.

Dr. Eugenijus Gentvilas studentus, pretenduojančius gauti jo vardo premiją, kvietė gilintis į savivaldos bei regionų plėtros studijas, analizuoti Lietuvos vietos politikos realijas, o rekomendacijomis prisidėti prie liberalių reformų plėtros. Profesoriaus Leonido Donskio vardo premijų sritys: socialinės ir politinės teorijos, diplomatijos ir liberalizmo idėjų istorija.

 „Išrinkti laimėtojus nebuvo paprasta, nes konkursui buvo pateikti gynimo komisijų aukščiausiais balais įvertinti darbai parašyti tiek lietuvių, tiek ir anglų kalbomis, o juose nagrinėjama problematika varijavo nuo teorinių modelių iki realių situacijų analizės. Tad teko į pagalbą pasitelkti ne vieną ekspertą ir patarėją“, – įspūdžiais  iš šių metų konkurso dalinosi Jurgita Choromanskytė

Parašykite komentarą